Darmowa dostawa na Carrefour.pl

Do 30 kwietnia klienci mogą skorzystać z darmowej dostawy wybranych produktów niespożywczych spośród wszystkich dostępnych na stronie Carrefour.pl.

Darmową dostawą w kwietniu objęte są wybrane produkty niespożywcze we wszystkich kategoriach, tj. dom i ogród, elektronika, sport i turystyka, uroda, zabawki i gry, zdrowie i higiena. Oferta dotyczy produktów z asortymentu Carrefour, jak również sprzedawanych przez sprawdzonych, zewnętrznych dostawców sieci (w modelu marketplace). W serwisie Carrefour.pl,  oprócz asortymentu sieci, klienci znajdą również kilkaset tysięcy produktów non-food, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych Carrefour.

 - Naszą ambicją jest zapewnienie kupującym na Carrefour.pl jak najlepszych doświadczeń zakupowych oraz szerokiego wyboru produktów. Dlatego silnie rozwijamy współpracę z nowymi, zweryfikowanymi przez nas dostawcami, poszerzamy ofertę i organizujemy akcje promocyjne dla klientów – mówi Bożena Nawara-Borek, dyrektor e-commerce w Carrefour Polska. Do kwietniowej akcji darmowej dostawy przyłączyła się duża grupa  firm, która współpracuje z Carrefourem w ramach platformy marketplace; część z nich zdecydowała się na zaproponowanie opcji darmowej dostawy dla całego swojego asortymentu.

Carrefour zadbał również o to, aby kupujący na platformie jak najszybciej odnaleźli produkty, które otrzymają bez ponoszenia kosztów za przesyłkę. W serwisie Carrefour.pl włączona jest dodatkowa kategoria - Darmowa dostawa – zawierająca wszystkie produkty z tą opcją dostawy. 

Darmowa dostawa realizowana będzie za pośrednictwem firm kurierskich. Warto także przypomnieć, że kupując produkty od sprzedawcy Carrefour, klienci mogą odebrać swoje zamówienie w hipermarketach lub supermarketach sieci za 0 zł.

Ilona Mrozowska 2968 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }