Eurospar z Centrum Mięsnym w Cieszynie

Eurospar Cieszyn, mieszczący się przy ul. Stawowej 54 poszerzył swoją ofertę, tworząc jedyne w mieście Centrum Mięsne. Jego otwarcie miało miejsce w dniach 13-14 kwietnia.

Nowy projekt Eurospar Cieszyn zrodził się z chęci zaoferowania klientom kompleksowej oferty produktów mięsnych. Właściciele sklepu - państwo Wilczek - nie ustają bowiem w wysiłkach ciągłego udoskonalania oferowanego w markecie asortymentu.

Nowo utworzone Cieszyńskie Centrum Mięsne posiada obecnie największy w mieście wybór mięs różnych gatunków, zarówno tych bardziej popularnych i łatwo dostępnych, jak również rzadko spotykanych w typowych sklepach mięsno-wędliniarskich.

W Centrum dostępne jest więc mięso z ponad 20 różnych ptaków i zwierząt, dodatkowo z rozbiorem mięs na miejscu, dzięki czemu kupujący mają zagwarantowaną świeżość nabywanych produktów. W ofercie sklepu klienci znaleźć mogą drób, wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę czy jagnięcinę. Koneserzy mniej typowych gatunków mięs mogą natomiast nabyć w sklepie królika, kuropatwę, bażanta czy perliczkę.

Nowością na rynku jest możliwość zakupu zająca australijskiego czy mięsa z kangura. W nowo powstałym Centrum Mięsnym rozszerzony został również asortyment wędlin, a dopełnieniem powiększonej oferty jest nowa dwumetrowa lada chłodnicza, na której zaaranżowana została ekspozycja ze wszystkimi elementami z cielęciny i wołowiny, dająca klientowi możliwość dokładnego obejrzenia i wyboru poszczególnych części tych gatunków mięs.

Katarzyna Pierzchała 2686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }