Podwórko Talentów Nivea - ostatni dzwonek

Jeszce tylko do 30 kwietnia trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu.

Trwa akcja Podwórko Talentów Nivea.

Tylko do końca kwietnia gminy, szkoły, spółdzielnie i wspólnoty mogą zgłaszać swoje lokalizacje i zawalczyć o nagrodę, jaką jest Podwórko Talentów Nivea.

W tym roku marka wybuduje 20 placów zabaw, z których każdy podzielony jest na trzy strefy – sportową, naukową i artystyczną.

To już ostatnia prosta przyjmowania zgłoszeń w konkursie.

Do końca tego etapu zostały jeszcze tylko dwa tygodnie. Aby wygrać ten wyjątkowy, edukacyjny plac zabaw należy wejść na stronę www.podworko.nivea.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do wyboru są dwie ścieżki – podstawowa, w której należy jedynie wypełnić formularz oraz jurorska, w której do zgłoszenia dołączyć należy krótką prezentację lub film, przedstawiający talenty dzieci, dla których powstać ma Podwórko Talentów Nivea.

Szczegóły na www.podworko.nivea.pl.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }