Procter & Gamble. Ariel 3w1 POD

Rewolucja w praniu.

Nowe kapsułki Ariel 3w1 POD mają ulepszoną powłokę, która sprawia, że składniki pozostają zamknięte w trzech komorach i aktywują się dopiero w momencie rozpoczęcia prania, zapewniając maksymalną moc piorącą. Nowa powłoka została stworzona tak, by w całości rozpuszczała się już w 20°C.

Nowa, ulepszona powłoka kapsułek szybko ulega całkowitemu rozpuszczeniu, dzięki czemu najsilniejsze składniki aktywne zamknięte w trzech komorach kapsułek Ariel 3w1 POD szybciej łączą się podczas prania.

Kapsułki można używać bez względu na kolor.

Ariel 3w1 POD dostępne są w 4 wariantach: Mountain Spring, Color, Lawendowa Świeżość i Touch of Lenor Fresh, w 5 wielkościach opakowań: 14, 22, 28, 36 i 80 kapsułek.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }