Nivea Polska. Nivea Dry

Nowa seria przełomowych antyperspirantów.

Nivea, sięgając po nową technologię, wprowadza linie najbardziej skutecznych antyperspirantów Nivea Dry.

Żadne inne antyperspiranty nie były wcześniej testowane z wykorzystaniem technologii, którą naukowcy Nivea wykorzystali przy serii Nivea Dry - nowej, oczekującej na opatentowanie, pierwszej na świecie koszulki Smart Sweat Tracking Shirt.

Wbudowane nią przewody gromadzą informacje na temat temperatury ciała, ruchów i pocenia się, a następnie przekazują dane o poceniu się do chmury, dostarczając naukowcom rzeczywistych informacji o tym, dlaczego, kiedy i ile się pocimy.

Zapachy Nivea Dry Comfort dla kobiet gwarantują trwałe uczucie suchości, podczas gdy nowy Dry Fresh uwodzi zmysły nieco nowocześniejszym, kobiecym kwiatowo-zielonym zapachem, dając długotrwałe uczucie świeżości.

Seria dla mężczyzn to aromatyczne nuty i świeża skuteczność. Nivea Men Dry Impact natomiast pozostaje wierny klasycznym korzeniom, podczas gdy nowy Dry Fresh oferuje bardziej wyjątkowe, aromatyczne nuty drzewne.

Nowa seria dopasowana jest do potrzeb wszystkich, bowiem są to aż 4 warianty dla kobiet i mężczyzn pod postacią sprayu, kulek czy sztyftu.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }