Grycan dołącza do programu Visa Oferty

Od kwietnia użytkownicy zarejestrowanych w programie kart Visa mogą liczyć na zwrot na kartę nawet do 20 proc. wartości transakcji przy zakupach w lodziarnio-kawiarniach Grycan.

Oferta lodziarnio-kawiarni Grycan jest dostępna dla wszystkich uczestników programu. Minimalna kwota zakupu pozwalająca spełnić warunki oferty wynosi 20 zł.

- Dzięki Visa Oferty możemy skutecznie dotrzeć do naszych obecnych i przyszłych klientów. Zdecydowaliśmy się udostępnić ofertę wszystkim użytkownikom programu, którzy dzięki płatności kartą Visa i szybkiej formie zwrotu środków mogą w komfortowy sposób skorzystać ze zniżki w ponad 150 naszych lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce – komentuje Wojciech Biśta, Grycan – Lody od pokoleń.

Program Visa Oferty pozwala indywidualnym użytkownikom debetowych i kredytowych kart Visa na dostęp do atrakcyjnych ofert. Zapewnia również szybki zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy bezpośrednio na rachunek karty. Dostępne oferty zmieniają się regularnie, a partnerów biorących udział w programie ciągle przybywa.

Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów.

Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową www.visaoferty.pl oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }