Z Biedronką zaoszczędzisz

13 i 14 kwietnia w sklepach sieci ponownie zagości akcja "Piątek i sobota bez VAT".

Akcja obejmuje produkty z wybranych kategorii.

Tym razem są to: zabawki, sprzęt elektroniczny i elektryczny, art. gospodarstwa domowego, oświetlenie, środki do prania, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe, a także czekolada i słodycze.

Rabaty sięgają od kilku do ponad 20 proc. w zależności od stawki VAT obowiązującej dla danego produktu i obejmują w sumie ponad 9,5 tys. artykułów.

Akcja „Piątek i sobota bez VAT” obowiązuje w każdym z 2823 sklepów sieci Biedronka zlokalizowanych w ponad 1000 miejscowości w całej Polsce.

Podczas poprzedniej odsłony akcji, w piątek i sobotę 6-7 kwietnia, aż 55 proc. klientów Biedronki robiących zakupy w te dni, nabyło produkty objęte promocją "Piątek i sobota bez VAT". Sieć odnotowała też kilkuprocentowy wzrost liczby osób odwiedzających jej sklepy względem wcześniejszych analogicznych okresów.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }