Zmiany w Carrefourze

Do zarządu sieci dołączyło czterech nowych dyrektorów.

Decyzja o powołaniu nowych dyrektorów jest podyktowana deklaracją jaką Carrefour złożył w 2017 r. o zwiększeniu liczby kobiet w zarządzie, a także osób młodszych.

Czterech nowych niezależnych dyrektorów to Amélie Oudéa-Castéra, Aurore Domont, Stéphane Israël i Stéphane Courbit. Ich doświadczenie zawodowe obejmuje komunikację, marketing cyfrowy, produkcję audiowizualną i inżynierię lotniczą.

Zastępują oni Diane Labruyère-Cuilleret, Georgesa Ralliego i Bertranda de Montesquiou, których mandaty wygasają 15 czerwca oraz Anne-Claire Taittinger, która ogłosiła, że ​​postanowiła zakończyć swój mandat.

Zarząd planuje również odnowić mandaty Patricii Lemoine, Mathilde Lemoine, Philippe'a Houzé, Nicolasa Bazire i Alexandre'a Bomparda, obecnego prezesa zarządu Carrefour.

Źródło: www.esmmagazine.com

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }