Produkty Ewy Chodakowskiej w sklepach Kaufland

Od 12 kwietnia w sklepach sieci dostępne są przekąski marki BeRAW, sygnowane przez trenerkę fitness.

W ofercie można znaleźć batony w różnych smakach – burak i surowe kakao, kokos i surowe kakao oraz masło orzechowe za 4,99 zł, baton BeRAW Protein 38 proc. o smaku surowego kakao w gorzkiej czekoladzie, w cenie 6,99 zł. Dostępne będą również słodkie kuleczki BeRAW w wersjach: surowe kakao i sól himalajska, surowe kakao i mięta oraz kurkuma, kardamon i cynamon za 6,99 zł za opakowanie.

Ponadto Kaufland przygotował także promocję. Przy zakupie za co najmniej 25 zł dowolnych produktów marki BeRAW i wypełnieniu formularza na stronie www.beraw/promocje/Kaufland, można otrzymać elektroniczny kod z dostępem do platformy BeActive TV na 15 dni.

Produkty Ewy Chodakowskiej będą dostępne w sieci Kaufland do wyprzedania zapasów.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tys. pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci został otwarty w 2001 roku. Obecnie jest ich już ponad 200.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }