Procter & Gamble. Golarka Braun

Series 3 Proskin.

To nowa, wielozadaniowa golarka z technologią MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów dzięki czemu przyspiesza golenie.
 
Zaawansowana technologia MicroComb to dwa rzędy cienkich, rozmieszczonych równomiernie wokół trymera wypustek. Przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują i naprowadzają na ostrze więcej włosów, co przyspiesza golenie.

Głowica 3-Flex składa się z trzech elementów tnących: środkowego trymera, który przycina nawet trudne włosy
i dwóch folii SensoFoil TM. Każdy element głowicy porusza się niezależnie dla bardziej efektywnego golenia już przy pierwszym pociągnięciu. Głowica pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu, co pomaga zminimalizować podrażnienie skóry.

Dodatkowy duży trymer do modelowania wąsów i baków.

Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu.

Golarki Braun Series 3 ProSkin są dostępne w 4 wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, niebieskim i metalicznym niebieskim. Wybrane modele mają w zestawie bazę czyszcząco-ładującą.

Sugerowana cena golarki Braun Series 3 3040s ProSkin wynosi 399 zł.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }