Biedronka zaprasza na południe Europy

Od dzisiaj w sklepach sieci goszczą smaki z sześciu krajów tego regionu.

W ramach najnowszej akcji "Codziennie odkrywaj nowe smaki. Kuchnia Śródziemnomorska" w ofercie sieci znalazły się produkty zwyczajowo używane w kuchni chorwackiej, francuskiej, greckiej, hiszpańskiej, portugalskiej i włoskiej.

Są wśród nich artykuły marki własnej Smaki świata, jak i pochodzące od znanych na całym świecie producentów takich jak: Barilla (makarony, sosy), Rana (tortellini, gniocchi, pesto), Monini (oliwa z oliwek), Zanetti (sery takie jak Peccorino Romano), Mulino Bianco (ciastka), Estrella (piwo), San Miguel (piwo), President (sery), Athina (oliwki), Segafredo (kawa) czy Gallo (oliwa z oliwek).

Więcej informacji na temat produktów z oferty "Codziennie odkrywaj nowe smaki. Kuchnia Śródziemnomorska", która będzie dostępna w sklepach Biedronka do 25 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, można znaleźć na stronie internetowej: www.biedronka.pl/kuchnia-srodziemnomorska.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }