Zmiany w Lotte Wedel

Maciej Herman awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego. Monika Kolano-Wysokińska objęła funkcję dyrektora marketingu, a dyrektorem sprzedaży został Krzysztof Stepnowski. Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako dyrektor personalny i administracji.

Z początkiem kwietnia w kadrze zarządzającej Lotte Wedel nastąpiły zmiany.

Maciej Herman (na zdjęciu), który do tej pory pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu, został dyrektorem zarządzającym.

Z firmą Lotte Wedel związany jest od 2008 roku. W czasie kierowania działem sprzedaży i marketingu osiągnął rekordowe wyniki pod względem wartości produkcji i sprzedaży w całej historii firmy. Był odpowiedzialny między innymi za nowe podejście komunikacyjne Wedla, docenione złotą statuetką Effie za kampanię „W kuchni z Wedlem”.

Do zarządu Lotte Wedel dołączyli także Monika Kolano-Wysokińska oraz Krzysztof Stepnowski. Monika Kolano-Wysokińska, wcześniej kierownik marketingu, objęła stanowisko dyrektora marketingu. Jest związana z firmą od 2 lat, była odpowiedzialna między innymi za wprowadzenie nowej platformy komunikacyjnej marki Wedel.

Natomiast Krzysztof Stepnowski objął funkcję dyrektora sprzedaży, wcześniej zajmował stanowisko kierownika sprzedaży terenowej. Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako dyrektor personalny i administracji. Poprzednio pracowała w firmach Avon Cosmetics i PepsiCo.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }