Amerykańskie smaki wracają do McDonald’s

11 kwietnia do restauracji sieci powraca promocja Stars of America.

o zeszłorocznym debiucie do McDonald’s powróci Beef Bajgiel. Wieloziarnisty bajgiel serwowany z wołowiną, dwoma plastrami bekonu, kapustą i rukolą, dwoma plastrami pomidora oraz sera topionego Ementaler, a także miksem sosów. Bajgiel pojawi się również w wersji na ostro, jako Beef Bajgiel Pikantny z papryczkami jalapeno i soems tabasco.

Do oferty wraca również Chicken Caesar. W jego składzie znajdzie się kurczak w towarzystwie dwóch plastrów topionego sera Ementaler, plastry pomidora oraz krążki czerwonej cebuli i świeżych listków rukoli. Wszystko to w aromatycznym sosie cesarskim.

Nie zabraknie również amerykańskiej klasyki smaku, czyli New York Beef Classic. Podwójna porcja 100% wołowiny, dwa plastry sera topionego Cheddar, dwa plastry pomidora oraz sałata to kompozycja, która zadowoli każdego amatora dobrego smaku. Do tego pikle, krążki czerwonej cebuli oraz sos kanapkowy i musztarda.

Dodatkiem do burgerów będą Frytki Amerykańskie – jedyne w swoim rodzaju, grubo krojone, podawane z sosem śmietanowym.

Jednocześnie do oferty powracają desery Peanut Butter. W ofercie Lodowe Marzenie Peanut Butter, czyli połączenie lodów z polewą z masła orzechowego oraz bitą śmietaną, a także McFlurry Peanut Butter – kremowe lody, również pokryte polewą z orzechowego przysmaku. Oba desery zwieńczone będą posypką – do wyboru Lion lub Kit Kat.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }