"Mleko na majówce"

Pod takim hasłem ruszył kolejny konkurs organizowany w ramach projektu "Mamy kota na punkcie mleka".

Wszystkie szkoły, które przystąpiły do programu lub zadeklarowały kontynuację udziału w programie w 2018 r., mogą wziąć udział w konkursie i nadsyłać prace konkursowe.

Uczestnictwo w konkursie polega na wykonaniu przez ucznia zdjęcia w plenerze, w którym mleko i produkty mleczne będą odgrywały kluczową rolę, a następnie przesłaniu pracy konkursowej za pośrednictwem szkoły na adres: kampania@izbamleka.pl, w tytule wiadomości wpisując: "Mleko na majówce".

Oceniana będzie estetyka zdjęcia, w tym jakość wykonania i kompozycja. Ponadto ocenie podlegać będzie oryginalność formy zawierającej mleczne elementy.

Zwycięzcy prac otrzymają mleczną poduszkę kota Mleczyslawa, a nauczyciel który prześlę największą ilość prac otrzyma kosz piknikowy.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 9 kwietnia do 20 kwietnia.

Projekt "Mamy kota na punkcie mleka" sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. 

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }