Nowy Intermarché w Gnieźnie

Jest to 36. sklep tej sieci w województwie wielkopolskim, który rozpoczął oficjalnie działalność w czwartek, 5 kwietnia w Galerii Piastova.

– Bardzo się cieszymy, że w Gnieźnie pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów – Dla klientów Intermarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty spożywcze w dobrej cenie. Dla całej społeczności lokalnej to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach – dodaje.

Grupa podkreśla, że otwarcie sklepu zapewni dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, około 50 miejsc pracy, współpracę z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców.

Nowo otwarte Intermarché przygotowało dla swoich klientów szeroką ofertę produktów spożywczych tworzonych we współpracy z lokalnymi producentami.

– W naszym sklepie klienci znajdą wyroby z własnej wędzarni tworzone według oryginalnych receptur Mistrza Jakuba, dania gotowe zgodne z przepisami naszych babć czy pyszne ciasta wypiekane na miejscu. Jesteśmy nastawieni na współpracę z lokalnymi piekarniami, mleczarniami, a także producentami – opowiada Iwona Pogodzińska, właścicielka Intermarché w Gnieźnie. – Nawiązaliśmy kontakt m. in. z rodzinnymi gospodarstwami rolnymi z okolic Kłecka koło Gniezna, których to produkty pod marką „Dobrodzieje” będą gościć na naszych półkach, a dzięki nam w domach klientów – dodaje.

Muszkieterowie biorą też udział w akcjach społecznych, takich jak m.in. Zbieramy krew dla Polski, Muszkieterowie dla Polek, Place Zabaw – Muszkieterowie czy Wakacje z Muszkieterami.

5 kwietnia br., podczas oficjalnego otwarcia sklepu, na klientów czekały atrakcje, m.in. paczki z produktami spożywczymi w przypadku zakupów na kwotę 120 zł, rabaty, prezent w postaci torby wielokrotnego użycia dla każdego klienta. Natomiast w sobotę 7 kwietnia br. od godz. 9.00 do 20.00 na klientów będzie czekał profesjonalny barista, który przygotuje kawę.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.