Chorten rośnie na Mazowszu

Nowy sklep o powierzchni 200 mkw. został właśnie otwarty w miejscowości Wierzchowiny.

Nowo otwarty sklep współpracuje z Grupą Chorten w ramach spółki Grupa Chorten Radom, pod której skrzydłami jest prawie 400 placówek handlowych.

Łącznie już 1315 sklepów w 9 województwach korzysta z umów z producentami i dystrybutorami wynegocjowanych przez centralę w Białymstoku dla wszystkich punktów partnerskich.

W nowym markecie oprócz kilkudziesięciu regałów z pakowanymi produktami spożywczymi, są także stoiska ze świeżym asortymentem, w tym mięsno-wędliniarskie, z pieczywem oraz owocami i warzywami. Wzbogaceniem oferty z myślą o potrzebach klientów z terenów wiejskich są m.in. artykuły przemysłowe, jak choćby farby, części rowerowe i dział AGD.

- Zamykamy dwa mniejsze sklepy, aby otworzyć duży nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb współczesnych klientów. Sklep jest samoobsługowy, posiada dwa stanowiska kasowe, dostępny jest dla osób niepełnosprawnych. Liczymy na to, że stworzyliśmy atrakcyjne miejsce na zakupy dla mieszkańców z okolicy – mówi Robert Jonczyk, właściciel sklepu.

Sklep ma też własny parking.

- Bardzo się cieszę, że w ciągu blisko 4 lat udało nam się tak mocno rozwinąć struktury spółki Grupa Chorten Radom i zachęcić do współpracy detalistów, że obecnie obejmujemy swym zasięgiem sklepy z obszaru województwa mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego oraz kujawsko-pomorskiego –wylicza Ignacy Kraszewski, prezes zarządu Grupy Chorten Radom.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }