Piotr i Paweł współpracuje z Modern-Expo

Nowy, 145. supermarket sieci w Rokitnicy koło Poznania został wyposażony we współpracy z liderem branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej.

To pierwszy wspólny kompleksowy projekt obu gigantów, a w przyszłości planowane są kolejne.

Piotr i Paweł jest polską siecią supermarketów typu premium, która istnieje na rynku od ponad 26 lat. Nowy sklep o powierzchni 800 mkw. to pierwszy wspólny projekt z Modern-Expo. Firma wyprodukowała i dostarczyła wyposażenie: regały druciane do wygodnej i efektywnej ekspozycji produktów spożywczych i niespożywczych. Dodatkowo firma wykonała również wszystkie prace instalacyjne.

- Projekt Modern-Expo z siecią supermarketów Piotr i Paweł był udanym początkiem naszej współpracy i partnerstwa. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w gronie zaufanych dostawców sieci i w przyszłości planujemy dostarczać nasz asortyment do kolejnych nowo tworzonych sklepów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnera dostarczyliśmy i wyposażyliśmy sklep w asortyment, który ułatwi klientom wyszukiwanie produktów i robienie zakupów. Regały metalowe druciane są jednym z naszych podstawowych wyrobów dla sklepów typu Premium - potwierdza Piotr Kraśnicki, dyrektor sprzedaży Modern-Expo Group.

W najbliższym czasie Piotr i Paweł zamierza otworzyć kolejne nowe sklepy zarówno w centrach handlowych, jak i lokalizacjach osiedlowych.

Joanna Hamdan 14158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.