Nowy członek zarządu Eurocash

Paweł Musiał od 1 kwietnia br. będzie w zarządzie spółki odpowiadał za biznes detaliczny.

Paweł Musiał od 2013 r. do teraz pełni funkcję członka rady nadzorczej spółki X5 Retail Group NV z siedzibą w Moskwie (Rosja). Do maja 2017 r. był też przewodniczącym rady nadzorczej  Profi Rom Food, jednej z największych sieci detalicznych w Rumunii.

W latach 2010-2015 pracował jako dyrektor zarządzający Profi Rom Food. Wcześniej, od 2008 do 2009 r. pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej sieci supermarketów Eko na Ukrainie. W latach 2004-2007 był dyrektorem generalnym sieci Perekriestok, a następnie członkiem zarządu, dyrektorem handlowym i wiceprezesem Pyateroczka Holding (późniejsze X5 Retail Group).

W latach poprzedzających współpracę z X5 Retail Group zajmował wyższe stanowiska menedżerskie w sieciach handlowych w Polsce, z czego pięć lat w Tesco Polska. Nowy członek zarządu Eurocash jest absolwentem Wydziału Technologii Żywienia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Barbara Mikusińska 735 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }