"Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu"

Pod takim hasłem 23 marca marka Braun ruszyła z promocją konsumencką.

Aby powalczyć o nagrodę główną – wyjazd na wybrane wydarzenie sportowe w Polsce lub na świecie wystarczy kupić golarkę lub trymer, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mistrzowskaskutecznoscbraun.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego golarki Braun zasługują na mistrzowski tytuł?”. Do wygrania jest aż 5 voucherów o łącznej wartości 25 tys. zł.

Fanów gier na Play Station zainteresuje z pewnością nagroda gwarantowana – w postaci doładowania do PlayStation Store o wartości 50 zł. Doładowanie umożliwia kupno gier, dodatków oraz innych treści.

Produkty, które biorą udział w promocji to linia nowych golarek Braun Series 5, Braun CoolTec , a także produkty, których ambasadorami są popularni europejscy piłkarze Raphael Varane, Eric Dier i Roman Zobnin: golarki Braun Series 3 oraz trymery i zestawy do stylizacji. 

Promocją zostały objęte sklepy stacjonarne i internetowe, np.: Euro RTVAGD, Media Markt, Saturn, Komputronik.pl, Media Expert, Neonet. Dokładna lista autoryzowanych partnerów handlowych znajduje się na stronie https://www.mistrzowskaskutecznoscbraun.pl/

Akcja potrwa do 30 czerwca.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }