Wiosenna energia ze słodyczami Wawel

Tegoroczna oferta wiosenna firmy to starannie wyselekcjonowane słodycze, w specjalnie zaprojektowanych wersjach opakowań.

Każdy znajdzie coś dla siebie - od tradycyjnych produktów w odświeżonej odsłonie graficznej, przez wiosenne nowości, aż po te, wyprodukowane z myślą o najmłodszych.

W skład limitowanej oferty po raz pierwszy wejdą Mixy ulubionych słodyczy w 400 g torebkach m.in. Mix Michałków z Wawelu w 3 wariantach smakowych (Biały, Klasyczny i Kokosowy), Nowy Mix Mieszanki Krakowskiej w smakach wybranych przez konsumentów oraz Mix galaretek Fresh & Fruity słodkie i kwaśne.

Nowością na rynku i w ofercie Wiosennej jest nowa kwadratowa forma pudelek prezentowych z innowacyjnym systemem otwierania, easy-open.

Najwyższa jakość i niepowtarzalny smak słodyczy doda wiosennej energii, wprowadzi w dobry nastój i zainspiruje do czynienia dobra, bo w tym roku produkty z oferty wiosennej biorą udział w akcji społeczno-konsumenckiej „Serce Rośnie”.

Joanna Hamdan 8294 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }