W Żabce i Freshmarkecie doładujesz Warszawską Kartę Miejską

Dla osób, które doładują bilet okresowy do 28 kwietnia, sieć przygotowała konkurs.

Możliwość doładowania Warszawskiej Karty Miejskiej dostępna jest od początku marca w ponad 500 sklepach Żabka i Freshmarket, na terenie Warszawy i okolic. Usługa stanowi odpowiedź na potrzeby klientów. Obecnie sieć sklepów pracuje nad wprowadzeniem usługi w kolejnych miastach.

Dodatkowo osoby korzystające z nowej usługi mogą wziąć udział w specjalnym konkursie. Wystarczy po doładowaniu Karty Miejskiej wysłać zgłoszenie zawierające odpowiedź na pytanie: "Ładuję kartę miejską w Żabce, bo… / Ładuję kartę miejską we Freshmarkecie, bo…". Na trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi czekają nagrody: czytniki Kindle Paperwhite 3, smartfony Samsung Galaxy J3 oraz 30-dniowe bilety imienne kodowane na kartach miejskich. Konkurs trwa od 21 marca do 28 kwietnia.

Żabka Polska jest właścicielem sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. Obecnie liczy ponad 4,9 tys. placówek.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }