Makro ma nowego dyrektora i członka zarządu

Z dniem 1 marca do zespołu firmy dołączyła Katarzyna Kosel.

Na stanowisku dyrektora pionu personalnego i członka zarządu będzie odpowiadać za politykę personalną firmy.

Nowa dyrektor od 2012 r. związana była z Grupą Kingfisher.

W 2017 r. pracowała dla największej spółki w Grupie Kingfisher B&Q w Wielkiej Brytanii, gdzie odpowiadała za 8,5 proc. obrotu całej Grupy, pełniąc rolę dyrektora handlowego pionu technicznego.

W latach 2012-2016 pracowała w Castorama Polska jako dyrektor ds. personalnych i odpowiedzialności społecznej. Piastowała również stanowisko członka komitetu odpowiedzialności społecznej w Grupie Kingfisher.

W 2015 r. Katarzyna Kosel dołączyła do zarządu Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHID) jako członek zarządu ds. sieci przemysłowych i pełniła tę funkcję przez 2 lata.

We wcześniejszych etapach swojej kariery przez prawie 12 lat związana była z siecią Carrefour Polska, gdzie przez ostatnie 7 lat zajmowała stanowisko dyrektora zasobów ludzkich dyrekcji generalnej.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }