Harper Hygienics. Cleanic Paradise Garden

Jak w rajskim ogrodzie.

Egzotyczna roślinność, kolorowe kwiaty i motyw flaminga oraz kameleona. Świat tropików to jeden z najgorętszych trendów w sezonie wiosna/lato 2018, który zdominował zarówno modę, jak i wnętrza. Limitowana seria Paradise Garden marki Cleanic wpisuje się w ten trend.

Płatki do demakijażu, patyczki i odświeżające chusteczki antybakteryjne zostały zamknięte w opakowaniach, które ozdobią łazienkę, a jednocześnie będą modnym gadżetem na co dzień.

Marka Cleanic stworzyła 4 wyjątkowe wzory skąpane w zieleni tropikalnych liści: flaming wśród roślin w odcieniach żółci i oranżu, kompozycja kwiatowa utrzymana w tonacji chabrowo-niebieskie, turkusowo-zielony kameleon w otoczeniu różowych kwiatów i kolorowych motyli oraz kompozycja kwiatowa utrzymana w kolorze fuksji i różnych odcieniach różu.

Cleanic płatki kwadratowe (50 szt.): 4,99 zł
Cleanic płatki okrągłe (120 szt.): 4,99 zł
Cleanic patyczki higieniczne (200 szt.): 2,99 zł
Cleanic chusteczki odświeżające Antibacterial (15 szt.): 3,29 zł

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }