Komfort razy trzy

21 marca sieć sklepów powiększyła się o kolejne placówki.

Nowe placówki Komfort zostały otwarte w Łodzi przy ul. Włókniarzy 236, Tychach w Gemini Park oraz w Nowym Sączu przy ul. Zielonej 55B.

Sklep w Łodzi znajduje się w przy ul.  i liczy 625 mkw. Już w środę, 21 marca swoje przestrzenie dla Klientów otworzył nowy sklep Komfort znajdujący się w przy ul. Towarowej 2C, Gemini Park w Tychach.

Z okazji nowych otwarć w okresie od 21 do 25 marca sieć przygotowała specjalny rabat – 10 proc. na panele i drewno oraz 15 proc. na dywany i wykładziny dywanowe.

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją, działająca w branży podłóg. W ofercie salonów są wyselekcjonowane kolekcje paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Obecnie Komfort ma ponad 151 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }