Carrefour czyta najmłodszym

W najbliższy weekend 24-25 marca w chorzowskim Centrum Handlowym AKS odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "Czytamy dzieciom".

Na uczestników spotkania "Czytamy dzieciom" czeka wiele atrakcji.

Jedną z nich będzie strefa czytania, gdzie każdy rodzic będzie mógł przyłączyć się do promowania czytelnictwa i przeczytać najmłodszym fragment wybranej bajki. Na najmłodszych czekają także konkursy i zabawy, w których do zdobycia będą książki.

Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka książek - przekazane przez uczestników spotkania egzemplarze trafią do lokalnych bibliotek oraz domów dziecka.

Akcja "Czytamy dzieciom" jest jedną z aktywności realizowanych przez Carrefour w celu promocji czytelnictwa. Od 2015 r. sieć regularnie bierze udział w dużych imprezach targowych skierowanych do miłośników książek - m.in. Warszawskich Targach Książki czy Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie – gdzie promuje ofertę Świata Kultury. Podczas zeszłorocznych spotkań Carrefour zaprezentował także  swoją książkę kulinarno-lifestylową pt. "Z miłości do smaku".

Na pierwsze spotkanie z cyklu "Czytamy dzieciom” Carrefour zaprasza w weekend 24 i 25 marca do Centrum Handlowego AKS przy ul. Parkowej 20 w Chorzowie. Bajkowe atrakcje rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 18:00.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Joanna Hamdan 8294 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }