Żywiec Zdrój dla gminy Mirosławiec

Producent na modernizację oraz rozbudowę infrastruktury wodnej przekaże gminie 100 tys. zł, co stanowi większość środków niezbędnych do uruchomienia inwestycji.

Projekt modernizacji stacji wodociągowej w Mirosławcu uzyskał dofinansowanie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Pozostałe środki pochodzą z budżetu gminy Mirosławiec i od Żywiec Zdrój, która przekazała 100 tys. zł w ramach dofinansowania inwestycji.

Poza zapewnieniem środków na realizację inwestycji, firma zagwarantowała również dostęp do wiedzy specjalistów oraz wsparcie techniczne przy inwestycji.

Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł około 1,9 mln zł, a prace remontowe rozpoczęły się w styczniu i planowane są do czerwca.

Modernizacja i rozbudowa ujęcia wody w Mirosławcu to jeden z elementów programu "Dobry Sąsiad". Stworzony przez Żywiec Zdrój program, wynika ze strategii zrównoważonego rozwoju firmy, a jego celem programu jest wspieranie oraz pomoc mieszkańcom, a także angażowanie się w rozwiązywanie istotnych problemów z punktu widzenia lokalnej społeczności.

Żywiec Zdrój to producent napojów bezalkoholowych. Firma powstała w 1992 r. na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego, dziś zatrudnia ponad 550 pracowników w sześciu lokalizacjach w Polsce.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }