Włosi płacą w Auchan komórką

Auchan Italia i Mastercard wprowadzają nową aplikację płatniczą.

Do końca roku powinna być ona dostępna w 50 włoskich sklepach sieci. Nazywa się Auchan Speedy i umożliwia natychmiastową płatność mobilną. Klienci mogą skanować produkty podczas zakupów, a następnie płacić za nie za pomocą swoich telefonów komórkowych, donosi magazyn ESM. Jednak możliwość tę będą mieli jedyni ci klienci Auchan, którzy uczestniczą w programie lojalnościowym La tua! Usługa jest obecnie dostępna w dwóch sklepach My Auchan w dwóch największych miastach Lombardii: Mediolanie i Brescii. Do końca roku system zostanie rozbudowany do 50 sklepów. Francuska sieć detaliczna prowadzi łącznie we Włoszech 48 hipermarketów, a także 1,5 tys. sklepów Simply, Iper Simply, Auchan i My Auchan oraz 60 drogerii Lillapois.

Zdjęcie: Shutterstock

Magdalena Weiss 1859 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }