Nowości w marce O! Dobre. Pewne. Twoje. 

Owoce w puszkach, oliwki i żurek - to kolejne produkty wdrażane przez Polską Grupę Supermarketów w ramach marki własnej O! Dobre. Pewne. Twoje. Obecnie PGS ma w ofercie już ponad 150 produktów spożywczych i higienicznych.

W związku z okresem świątecznym, marka O! Dobre. Pewne. Twoje. włączyła kolejne nowe produkty do swojej oferty. Poszerzono m.in. gamę produktów w puszkach o brzoskwinie (850 ml) i ananasa (580 ml) w delikatnej zalewie syropowej oraz o czarne i zielone oliwki drylowane (350 g). Kolejnym produktem który zagościł w sklepach zrzeszonych w PGS jest Żurek Tradycyjny.

Linia O! Dobre. Pewne. Twoje. przekracza już 150 produktów. Jak zapewniają przedstawiciele Polskiej Grupy Supermarketów, to nie koniec rozszerzania oferty marki.

Polska Grupa Supermarketów skupia obecnie ponad 600 sklepów pod markami TopMarket, Delica i Minuta8. Jej marka własna zadebiutowała w połowie ub.r. Ostatnio pisaliśmy o niej tutaj: https://handelextra.pl/artykuly/206995,zimowe-premiery-marki-o-dobre-twoje-pewne

Katarzyna Pierzchała 2561 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }