Amazon rozpoczyna współpracę z Paybackiem

Największy na świecie sklep internetowy rozpoczyna współpracę z Payback w Polsce. Multipartnerski program lojalnościowy jest pierwszym, z którym serwis Amazon.de zaczął kooperację w języku polskim.

W ramach standardowego przelicznika za każde 1 euro wydane w sklepie internetowym Amazon.de będzie można otrzymać 1 punkt Payback. Na dodatkowe benefity mogą liczyć nowi klienci sklepu i osoby aktywnie korzystające z e-kuponów Payback. Aby otrzymać punkty za zakupy w serwisie Amazon.de wystarczy skorzystać ze specjalnego linku dostępnego na stronie Payback.pl.

– Chcemy nagradzać naszych klientów, niezależnie od tego, czy decydują się na zakup czytników Kindle, produktów Amazon Basics, wybór oferty start-up’ów czy jakiegokolwiek innego asortymentu dostępnego na Amazon.de – tłumaczy Marzena Więckowska, senior PR manager, Amazon.

– Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przekazujemy naszym uczestnikom kolejną dobrą wiadomość, czyli dołączenie Amazon do grona partnerów Payback – cieszy się Michał Pieprzny, CEO Payback Polska. - Możliwość zbierania punktów w największym na świecie sklepie internetowym z pewnością ich ucieszy. Jestem przekonany, że polscy Paybackowicze docenią nie tylko jakość oraz szeroką ofertę dostępnych w Amazon produktów, ale też możliwość zbierania punktów Payback – podkreśla.

Stronę internetową Amazon.com uruchomiono w lipcu 1995 r. Opinie klientów, zakupy 1-Click, spersonalizowane rekomendacje, usługa Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, czytniki Kindle, tablety Fire, telewizja Fire TV i Amazon Echo - to tylko niektóre produkty i usługi stworzone przez Amazon.

Payback to największa w Polsce multipartnerska platforma lojalnościowa. Umożliwia dostęp do bazy blisko 8 mln aktywnych użytkowników zbierających punkty u wielu różnych partnerów w sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Zebrane punkty można wymienić na nagrody, mile Miles & More, bony zakupowe do zrealizowania u wybranych partnerów lub przekazać je na program dożywiania dzieci Pajacyk.

Program Payback jest częścią międzynarodowej grupy American Express.

Katarzyna Pierzchała 2561 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }