Dwa kolejne otwarcia Spar

W czwartek 15 marca otwarte zostały dwa nowe sklepy sieci - w podkarpackich Sokolnikach i śląskim Zawierciu.

Supermarket w Sokolnikach o powierzchni 307 mkw., mieszczący się przy ul. Nowej 2, funkcjonuje 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, w niedziele od 9:00 do 21:00.

To już 8. sklep Spar franczyzobiorcy, który z siecią związany jest od 2012 r. i od tego czasu systematycznie otwiera kolejne placówki.

W nowo otwartym supermarkecie nacisk położony jest na produkty od lokalnych dostawców, a także na produkty, które klienci będą mogli nabyć poszukując tzw. szybkiego posiłku, jak pieczony drób, różnego rodzaju sałatki, a nawet gotowe zestawy obiadowe.

Drugie otwarcie miało miejsce w Zawierciu przy ul. Marciszowskiej 41. Funkcjonuje tam sklep w formacie Spar Express, o powierzchni 167 mkw. To już drugie w tym miesiącu otwarcie Spar w Zawierciu, dzięki któremu miasto wzbogaciło się o czwarty sklep sieci.

Sklep działa przez cały tydzień, od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, w niedziele od 10:00 do 18:00. Spar w Zawierciu to drugi sklep właścicielki, która od października 2017 r. ma we franczyzie sklep w podkarpackim Mieszkowie.

Sklep w Zawierciu, poza standardową ofertą, będzie oferował klientom produkty od lokalnych dostawców, w tym pieczywo, mięso i wędliny. Klienci będą mogli również kupić kawę, gorące produkty z grilla czy szeroki wyrób garmażerki, np. ręcznie lepionych pierogów czy krokietów. W nowym Spar Express znajduje się również kącik cukierniczy.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }