Gama się rozrasta

Do sieci dołączyły kolejne placówki.

14 marca, po trwającym kilka miesięcy remoncie, PSS Olsztyn otworzyło kolejny sklep pod szyldem Gama. Świeżo odnowiony pawilon o powierzchni 650 mkw. sali sprzedaży znajduje się w olsztyńskiej dzielnicy Nagórki.

Z kolei 16 marca, w Zwoleniu otwarty został sklep specjalistyczny Mini Gama Alkohole. Placówka należy do prywatnego właściciela. W ofercie sklepu poza najpopularniejszymi markami alkoholowymi można jednak znaleźć także nietuzinkowe produkty (pełniące rolę m.in. upominków). 

17 marca nowa Gama pojawiła się w Sulejówku. Sklep o powierzchni sali sprzedaży 200 mkw. należy do prywatnych właścicieli. Powstał w nowo wybudowanym budynku i został od podstaw wyposażony i umeblowany. W jego ofercie znajduje się asortyment dostosowany do potrzeb lokalnych klientów.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która bazuje na placówkach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD. Przynależność do niej ma pomóc w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić pozyskanie nowych, głównie osób młodych, ceniących możliwość dokonywania szybkich i wygodnych zakupów.

W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi. Każda placówka opiera swoją pracę na trzech księgach standardów– wizualizacji, planogramu półek oraz podręczniku operacyjnym, w którym opisane zostały wszystkie procesy zachodzące w ramach działalności sklepu, a także pożądane zachowania pracowników.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }