Intermarche i Bricomarche w Świebodzinie

Jesienią 2018 r. rozpocznie się budowa Parku Handlowego Karuzela wraz z Intermarche i Bricomarche w Świebodzinie.

Karuzela powstanie w północnej części miasta, przy skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 92 (Poznań/Rzepin) i ul. Wojska Polskiego. Rondo, przy którym planowany jest obiekt handlowy, łączy DK 92 i zjazd autostrady A2 z miastem Świebodzin. Sąsiedztwo obiektu stanowi zabudowa mieszkaniowa. Nieopodal inwestycji znajduje się stacja benzynowa Orlen. Już wiadomo, że obiekt planowany jest z operatorem spożywczym Intermarche (2900 mkw.) i supermarketem budowlano-dekoracyjnym Bricomarche (1800 mkw.), restauracją McDonald's Drive oraz stacją benzynową (też Intermarche).

Pierwsze prace budowlane ruszą jesienią br., a całość ma być gotowa w trzecim kwartale 2019 r.
Obecnie finalizowana jest komercjalizacja Parku Handlowego, w którym znajdzie się ponad 18 sklepów.

Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu Karuzela Świebodzin odpowiedzialna jest firma JB Development. Inwestorem strategicznym projektu jest spółka Karuzela Holding, która wcześniej zrealizowała m.in. galerie handlowe we Wrześni i Wodzisławiu Śląskim oraz parki handlowe w Lublińcu, Turku i Biskupcu.

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }