Grupa Inco. Biofos Professional

Biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Biofos Professional biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków posiadają innowacyjną formułę Bio-Active Max ze składnikiem aktywnym biologicznie (probiotykiem), który działa kompleksowo wewnątrz domowego systemu instalacji sanitarnej, przyspieszając procesy rozkładu i upłynniania ścieków.

Likwidują nieprzyjemne zapachy, zmniejszają ryzyko powstawania osadów i zatorów, zapewniają rzadsze opróżnianie szamba, chronią domową instalację kanalizacyjną, likwidują i zapobiegają powstawaniu kożucha, zawierają bezpieczne dla ludzi i zwierząt mikroorganizmy oraz w 100% naturalny ekstrakt z lawendy

Zastosowanie: przydomowe oczyszczalnie ścieków, indywidualne instalacje kanalizacyjne i przydomowe szamba, małe systemy ściekowe (w szkołach, hotelach, zajazdach, itp.), toalety wolnostojące, zbiorniki do przetrzymywania ścieków, zbiorniki gnojowicy/ gnojówki, obiekty inwentarskie.

Dostępne w postaci: proszku 500 g, 1 kg, saszetka 25 g oraz tabletek 240 g (12 szt.).

W ofercie znajduje się również Biofos Professional WC żel bio 500 ml.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }