Charytatywny Kiermasz Wielkanocny w Focus Park

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 marca w rybnickim centrum handlowym.

Każdy kto w tych dniach kupi ozdoby i dekoracje wielkanocne wspomoże twórczość i rehabilitację podopiecznych z WTZ-ów, stowarzyszeń i fundacji z regionu rybnickiego. Kiermasz ma charakter non-profit.

Wśród licznych prac prezentowanych na tegorocznym kiermaszu znajdą się dekoracje świąteczne oraz ozdoby wykonane przez podopiecznych lokalnych stowarzyszeń, fundacji oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Będą to różnokolorowe pisanki, ręcznie wykonane palmy i stroiki wielkanocne oraz wiele innych ozdób związanych z Wielkanocą.

Wystawione przedmioty to głównie rękodzieła wytworzone w ramach zajęć terapeutycznych. Kiermasz Świąteczny organizowany jest z myślą o jego wykonawcach. Poprzez sztukę mają oni możliwość zaprezentowania swoich artystycznych umiejętności.

Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na: rehabilitację, integrację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych, wyjazdy turystyczno-terapeutyczne dla podopiecznych oraz zakup materiałów, z których powstaną kolejne dzieła.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }