Cudze chwalicie, swego nie znacie

Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową.

16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena (Colian). W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi.

Kampania obejmuje swoim zasięgiem największe ogólnopolskie stacje telewizyjne: TVP, Polsat, TVN i stacje tematyczne. Będzie realizowana również w kanałach social media: Facebook, YouTube i Instagram. Oranżada Hellena otrzyma także mocne wsparcie w punktach sprzedaży. Przygotowane zostały także m.in. dodatkowe, spójne wizerunkowo z reklamą, ekspozycje produktów. Ponadto w placówkach handlowych przewidziane jest wsparcie w postaci materiałów POS z mocnym brandingiem: plakaty, wobblery i foldery.

Za kreację spotu odpowiedzialna jest agencja GonnaBe, a za jego produkcję Studio Filmowe M5. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Universal McCann. Działania PR prowadzi Kolterman Media Communications.

Kampania potrwa do 10 czerwca.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }