Kaufland wycofuje ze sprzedaży skrzynkę na listy

W ramach działań zapobiegawczych Kaufland wycofuje ze sprzedaży skrzynkę na listy z zamykaną skrzynką i gazetnikiem, ze stali szlachetnej matowej, szczotkowanej.

Jak podaje operator sieci sklepów skrzynka ma bardzo ostre krawędzie, które mogą prowadzić do skaleczeń. - Klienci mogą zwrócić produkt w każdym z marketów Kaufland, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup, oczywiście bez konieczności okazywania paragonu – usłyszeliśmy w centrali sieci.

Dodatkowo do dyspozycji klientów - w razie pytań – jest bezpłatna infolinia: 800 300 062.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland prowadzi około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 r. Dziś jest ich już ponad 200.

Katarzyna Pierzchała 2564 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }