Kicaczki opanowały Intermarché

Hugo Gagatek, Lili Czarodziejka i Duduś Nieśmiałek to trzy różnokolorowe, pluszowe zajączki, które są bohaterami trwającej obecnie świątecznej kampanii sieci.

W ramach kampanii za każde 100 zł wydane na zakupy w supermarketach Intermarché, klienci otrzymają jeden znaczek. Zebranie 4 znaczków upoważnia do odbioru dowolnego "Kicaczka" (za dopłatą w wysokości 1 grosza).

– Jednym z celów kampanii z wykorzystaniem świątecznych maskotek jest zachęcenie najmłodszych do angażowania się w podtrzymywanie pięknej wielkanocnej tradycji, jaką jest malowanie pisanek. Cieszymy się, że przy okazji robienia zakupów w Intermarché nasi klienci będą mogli nabyć własnego Kicaczka i zabrać go ze sobą do domu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów w Polsce.

Kampania reklamowa obejmuje telewizję, Internet oraz radio – zarówno ogólnopolskie, jak i wewnątrz sklepowe Radio Muszkieterów.

W jej ramach, na oficjalnym fanpage’u Intermarché na Facebook’u, prowadzony jest też konkurs. Poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dzieci mogą wybrać swojego ulubionego Kicaczka i pomalować dla niego wielkanocną pisankę. Wykonane prace będą udostępniane na profilu Intermarché. Twórcy najładniejszych pisanek otrzymają nagrody, m.in. 200 zł na zakupy w sklepach sieci Intermarché.

Intermarché to nie jedyna sieć, która postanowiła skusić klientów pluszakami. Akcje z maskotkami przeprowadzały już także sieci: Biedronka (Gang Świeżaków), Lidl (Lidlaki), Kaufland (maskotki z bohaterami z kreskówek Looney Tunes, Tom i Jerry oraz Scooby-Doo!) i Polomarket (Wesoła Zagródka i maskotki z postaciami z kreskówki SpongeBob Kanciastoporty) oraz Auchan (Disney Tsum Tsum).

 

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }