Knorr wchodzi w przyprawy jednorodne

Marka z portfolio Unilever Polska po raz pierwszy wprowadza do oferty tego typu produkty.

Jest to 20 przypraw pochodzących z różnych rejonów świata. Zdaniem firmy dzięki temu cechują się wyrazistym aromatem, doskonałym smakiem i wysoką jakością.
 
O miejscu pochodzenia przypraw Knorr informuje opakowanie oraz umieszczony na nim stempel "Gwarancja kraju pochodzenia". Natomiast na odwrocie opakowania znajdują się przepisy na dania inspirowane kuchnią kraju lub regionu, z którego pochodzą przyprawy.

W nowej linii Knorr znajdują się: pieprz czarny z Wietnamu ziarnisty, pieprz czarny z Wietnamu mielony, kmin rzymski z Indii, goździki z Indonezji, gorczyca z Kanady, kminek z Polski, ziele angielskie z Meksyku, majeranek z Krajów Śródziemnomorskich, oregano z Turcji, tymianek z Polski, rozmaryn z Maroko, liść laurowy z Turcji, papryka słodka z Hiszpanii, papryka ostra z Hiszpanii, chilli z Indii, cebula z USA, imbir z Nigerii, kurkuma z Indii, gałka muszkatołowa z Indonezji oraz cynamon z Wietnamu.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }