Netto poszerza ofertę lodów marki własnej Premieur

Do oferty dołączyły właśnie dwa smaki - Vanilla & Pecan oraz Chocolate & Carmel.

Premieur to linia produktów, dostępna wyłącznie w Netto, którą sieć sukcesywnie poszerza.

Do linii dołączyły właśnie dwa smaki lodów: czekoladowe z karmelowym sosem i kawałkami nugatu, oblanymi mleczną czekoladą oraz o smaku waniliowym z sosem karmelowym i kawałkami karmelizowanych orzechów pekan (500 ml - 9,99 zł).

Oprócz lodów w ramach oferty Premieur znajdą również słodycze, świeże soki w różnych smakach, desery czekoladowe, przekąski, wędliny, sery oraz mięsa.

Wywodząca się z Danii sieć handlowa na polskim rynku obecna jest od 23 lat. Firma ma ok. 370 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ok. 5,5 tys. osób. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje ok. 95 proc. produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }