Jan Niezbędny ruszył z loterią

W trwającej w marcu akcji "Żyj wygodniej, świętuj spokojnie" marka z portfolio firmy Sarantis rozda aż 145 nagród o łącznej wartości 72 500 zł.

Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić produkty Jana Niezbędnego za minimum 10 zł i zarejestrować paragon na stronie www.janniezbedny.pl.

Każdy taki dowód zakupu uprawnia do jednego zgłoszenia w loterii, przy czym każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę paragonów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Codziennie do wygrania jest aż pięć przedpłaconych kart na kwotę 500 zł.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca, a pełen regulamin dostępny jest na stronie marki. 

Akcja obejmuje pełen asortyment marki Jan Niezbędny, m.in. folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia, worki na śmieci, szczotki, ściereczki, zmywaki i druciaki czy pojemniki do żywności.

Loteria otrzyma szerokie wsparcie, w tym zasięgowe kampanie w online i radiu. Ponadto w sklepach handlu tradycyjnego i nowoczesnego pojawią się dedykowane materiały POS, m.in plakaty, standy modułowe, kosze wrzutowe i ulotki. Informacje o promocji znajdą się również w gazetkach handlowych oraz na wybranych produktach. Akcję wspiera dodatkowo komunikacja w mediach społecznościowych.

Za koncepcję i kreację promocji odpowiada Unlimited Sp. z o.o., natomiast organizacją i nadzorem loterii zajmuje się Ergo Marketing. Działania PR marki Jan Niezbędny prowadzi Agencja Kuźnia Group, a kampanię digital realizuje Agencja Social Media Now.

Joanna Hamdan 8280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }