Grupa Maspex. Owoce Świata Tymbark

W nowych opakowaniach.

Owoce Świata to linia inspirowana dalekimi podróżami – sześć egzotycznych smaków przenosi nas w najodleglejsze miejsca globu. To propozycja dla osób, które poszukują nietypowych smaków.

Egzotyczne napoje powracają teraz w kolejnej, unikalnej i dosłownie – pełnej owoców odsłonie. Kolorowe i wyraziste kartony wyróżniają się na tle innych opakowań na sklepowej półce.

Na każdym kartonie znajdziemy, oprócz owoców, zdjęcia inspirowane podróżami po świecie. Wraz z Tymbarkiem możemy udać się do Meksyku ze smakiem Kaktusa, na Filipiny z Mango, na greckie wyspy z Granatem, poznać smak Finlandii z Żurawiną, Kuby – z Limonką lub rozsmakować się w Brazylii o smaku Zielonego Banana. Dodatkowo na każdym opakowaniu znajduje się przepis na koktajl z wykorzystaniem napoju.

Napoje nie zawierają konserwantów ani sztucznych słodzików, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej cieszyć się ich smakiem.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.