Złote Tarasy muzycznie

Warszawskie centrum handlowe zostało partnerem projektu "Last call" zainicjowanego przez wokalistkę Neenę.

Zbliżające się obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi zainspirowały wokalistkę łączącą pop z muzyką alternatywną i elektroniczną, kompozytorkę i autorkę tekstów Neenę do stworzenia wspólnego teledysku do piosenki "Last Call", pochodzącej z jej debiutanckiego albumu "Flipside".

Tekst utworu pokazuje jak ważne jest docenianie bogactwa natury każdego dnia. Projekt teledysku do utworu "Last Call", polega na wspólnym stworzeniu klipu z nadesłanych przez fanów fragmentów nagrań z podróży i jest próbą pokazania tego, co tak naprawdę ludzie zawdzięczają naturze, a co mogą z łatwością utracić.

CH Złote Tarasy, jako zielone centrum handlowe implementujące rozwiązania proekologiczne, zostało partnerem projektu, zachęcając klientów do uczestnictwa w powstaniu teledysku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy udostępnić na fanapage’u Neeny na Facebooku filmik z własnych podróży, pokazujący piękno natury. Premiera oficjalnego teledysku planowana jest na 22 kwietnia, czyli w dzień obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Szczegóły na http://bit.ly/Regulamin_LastCall_PL

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum znajduje się ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz punkty usługowe. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }