Mikołajek w Biedronce

Do wybranych sklepów trafią nowe książki z popularnej i lubianej przez najmłodszych serii przygód niesfornego chłopca.

Biedronka przygotowała specjalną ofertę książek o zabawnych perypetiach Mikołajka, które zostaną wydane po raz pierwszy na polskim rynku. 

W Biedronce pojawi się pięć tytułów, które dostępne będą w sklepach sieci na wyłączność w cenie 11,99 zł.

– Oferta książek dla najmłodszych stanowi niezwykle ważną część asortymentu Biedronki. Troszczymy się o to, aby literatura dziecięca dostępna w naszych sklepach, była jednocześnie atrakcyjna dla młodych odbiorców i oferowana w przystępnej cenie - podkreśla Beata Szymanowska, kupiec odpowiedzialny za ofertę książek w sieci Biedronka.

Jej zdaniem seria przygód Mikołajka cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, dlatego cieszymy się, że jako pierwsi możemy zaproponować naszym klientom nowe tytuły, wydane po raz pierwszy na polskim rynku.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }