Mlekpol w Doradcy Smaku

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa ponownie lokuje swoje produkty w programie o gotowaniu.

W wiosennej ramówce stacji TVN tuż przed popularnym serialem, od poniedziałku do czwartku szef kuchni Michel Moran doradzi widzom jak najsmaczniej wykorzystać tradycyjne mleczne wyroby Spółdzielni z Grajewa.

- W telewizyjnej formie przypominamy konsumentom o gamie  produktów Mlekpolu i wszechstronności zastosowania ich w menu. To nasz kolejny udział w tym programie. W tej serii cyklu Doradca Smaku dowiemy się m.in., jak przygotować wyborne maślankowe racuchy z użyciem Maślanki Mrągowskiej, krem brûlée z pomidorami z wykorzystaniem serka śmietankowego Łaciatego czy kremowe risotto dopełnione śmietanką Łaciatą - mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM Mlekpol w Grajewie.

Oprócz lokowania swoich produktów, w 10 odcinkach tej edycji Doradcy Smaku, SM Mlekpol wspiera program bilboardami sponsorskimi.

Program Doradca Smaku powstaje przy współpracy RebelMedia oraz Jake Vision. Spoty sponsorskie SM Mlekpol przygotował Rebel Media.

Joanna Hamdan 7738 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }