LodyBonano miksują smaki

Nowa formuła sieci LodyBonano Mix ma dawać możliwość klientom dowolnego miksowania lodowych składników.

- Nie chcemy nikomu niczego narzucać. Każdy ma swój gust i upodabnia. Poza tym, jednego dnia można mieć ochotę na posypkę snikersową, a drugiego na świeże truskawki albo... na jedno i na drugie. Kto powiedział, że tak nie można?! U nas decyduje klient - mówi Aneta Nazaruk, manager rozwoju sieci LodyBonano.

Od tego sezonu w punktach sprzedających LodyBonano, które zdecydują się na opcję Mix, pojawi się proste, graficzne, kolorowe menu. Klient dowie się z niego, co może miksować, żeby uzyskać dokładnie taki smak o jaki mu chodzi. W czerwonym kole pojawią się propozycje klasyczne oraz zestawy: m.in. z napojami czy bąbel wafel. Natomiast koła żółte, zielone i niebieskie w menu oznaczać będą poszczególne składniki, z których można skorzystać przy komponowaniu własnego loda oraz dodatki, pogrupowane według ceny.

- Oczywiście pozostawimy też klasykę, czyli kultowe świderki amerykańskie. Natomiast stanowić one będą bazę, na której klient może budować swój deser, skomponowany według własnego uznania. W efekcie wprowadzenia nowego menu klienci zyskają więc w praktyce ograniczoną tylko własną wyobraźnią i preferencjami smakowymi ofertę. Bo każdy lodowy smakołyk może być indywidualny i niepowtarzalny. W ten sposób pozostawiamy też konsumentom wybór dotyczący tego, ile chcą zapłacić za lody -  dodaje Aneta Nazaruk. 

LodyBonano Mix będą w ofercie lodziarni od sezonu 2018. Jednak franczyzobiorcy, którzy są przywiązani do obecnego menu, mogą przy nim pozostać.

LodyBonano to franczyzowa sieć lodziarni pod szyldem której działa obecnie ponad 200 punktów. 14 lat temu wprowadziła na polski rynek lody świderki, które stały się podstawą jej biznesowego sukcesu. Lodziarnie sieci działają w większych miastach, głównie w północnej, wschodniej i centralnej części kraju.
 
Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }