Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Redd’s Bianco

Wyjątkowy, lekko wytrawny wariant w gronie piw smakowych.

Redd’s Bianco - nowy wariant o lekko wytrawnym smaku winogron już w marcu dołącza do grona piw smakowych od Kompanii Piwowarskiej.

Redd’s Bianco o zawartości alkoholu 4,5 proc. będzie stopniowo pojawiać się na półkach sklepowych w całej Polsce począwszy od 7 marca. Dostępny będzie w butelce bezzwrotnej 400 ml i puszce 500 ml.

W nadchodzącym sezonie marka będzie promowana pod hasłem "Redd’s. Inny niż inne".  W ramach szeroko zakrojonej kampanii, która rozpocznie się w połowie kwietnia, zaplanowane zostały m.in. spoty TV, działania w Internecie i reklamy w prasie oraz degustacje. 

Joanna Hamdan 7738 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }