Chorten rośnie w siłę

Grupa przekroczyła liczbę 1300 sklepów partnerskich.

W ciągu ostatniego kwartału do Grupy Chorten dołączyło już 100 sklepów, a tylko w marcu podpisane zostały 22 nowe umowy partnerskie na punkty handlowe m.in. w Warszawie i Olsztynie.

Tym samym umowami handlowymi Chortenu objętych jest już dokładnie 1301 placówek na terenie 9 województw.

Najwięcej sklepów działających pod jednym szyldem jest w województwie podlaskim jest, ale marzec przyniósł szczególnie intensywną ekspansję na terenie województwa mazowieckiego. Z 22 podpisanych umów, 13 dotyczy właśnie tego regionu. Są to sklepy w Warszawie, Wyszkowie, Milanówku, Mławie, Ciechanowie i Dąbrówce. 

To sklepy samoobsługowe o 35-40 mkw. powierzchni handlowej w okolicach biurowców, a więc na szybkie codzienne zakupy.

- Śmiało możemy powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się grupą partnerską sklepów spożywczych w Polsce. Obecnie średnio w ciągu każdego miesiąca podpisujemy przynajmniej kilkanaście nowych umów z detalistami. Bardzo nas cieszy, że właściciele sklepów obdarzają nas takim zaufaniem i nawiązują z nami współpracę wszędzie tam, gdzie mamy swoje struktury - mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }