Farmona. Farmona Radical

Radykalne wzmocnienie włosów.

Produkty do pielęgnacji włosów marki Radical łączą w sobie moc naturalnego skrzypu polnego ze skutecznością innowacyjnych składników. Teraz te preparaty debiutują na rynku w nowej odsłonie.

W każdym z kosmetyków wzmacniających znajduje się aż 30 proc. więcej skrzypu polnego. We wszystkich produktach są także nowe składniki aktywne, jak: arginina, niacynamid, ceramidy czy keratyna. Preparaty dostępne w aż sześciu liniach i są jeszcze bardziej skoncentrowane na radykalnym wzmocnieniu włosów! Obecnie wyróżniają się także nowymi, atrakcyjnymi opakowaniami.

Radical to, aż 6 linii pielęgnacyjnych. Podstawowa linia do włosów osłabionych i wypadających, a także linie dedykowane: do włosów suchych i łamliwych, do włosów cienkich i łamliwych, do włosów zniszczonych,do włosów przetłuszczających się oraz do włosów z łupieżem.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }