Spar w Zawierciu

To już trzeci sklep sieci w tym mieście.

Supermarket o powierzchni 187 mkw. mieści się przy ul. Pułaskiego 5, funkcjonuje 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 5:30-22:00, w niedziele 10:00-19:00. Jest to już drugi Spar właścicielki Agnieszki Woźniak, która pierwszy sklep w sieci otworzyła 3 lata temu, w grudniu 2014 r., również w Zawierciu.

- Zdecydowałam się na otwarcie drugiego sklepu, ponieważ po 3 latach funkcjonowania w handlu mam już wystarczającą wiedzę i doświadczenie. W nowym sklepie postawiłam przede wszystkim na ofertę własnych wyrobów, obecnie bardzo pożądanych przez klientów. Dzisiejszy konsument poszukuje bowiem produktów dających pewność dobrego składu, bez zbędnych sztucznych dodatków i takie produkty znajdzie właśnie u nas – garmażerka własnego wyrobu, sałatki, surówki, pierogi, pieczone mięso, w tym schab i kurczak, a także ciasta i ciasteczka naszego wypieku. Dbałość o klienta jest naszym priorytetem – mówi Agnieszka Woźniak.

Spar to franczyzowa sieć sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tys. punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów. Spar na polskim rynku obecny jest od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }