Super-Pharm wspiera ideę badań profilaktycznych

Sieć drogerii została w tym roku partnerem IX edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Piękna, bo zdrowa".

Akcja zainicjowana przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości ma na celu zwiększanie świadomości kobiet odnośnie konieczności profilaktyki raka szyjki macicy.

Zgodnie z hasłem tegorocznej kampanii - "Weź się zbada" - #Cytologiczne także Super-Pharm namawia swoje klientki, aby odwiedziły gabinety ginekologiczne i wykonały cytologię. Sieć zaplanowała specjalny videochat z pomysłodawczynią kampanii, podczas którego zostaną omówione istotne kwestie oraz padną odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Kampania "Weź się zbadaj" to także szansa na wykonanie bezpłatnych badań cytologicznych w miastach w całej Polsce: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim i Warszawie. 5 tys. zaproszeń na cytologię można znaleźć na stronie cytologiczne.pl.

Ambasadorkami tegorocznej kampanii są: Katarzyna Cerekwicka, Agnieszka Więdłocha, Olga Borys, Julia Wieniawa i Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog). Wszystkiemu przewodzi Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

W ramach kampanii 8 marca o godz. 20:00 na fanpage’u marki na Facebooku odbył się specjalny videochat z prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. W trakcie spotkania online panie dowiedziały się jak dbać o swoje zdrowie, czym jest profilaktyka raka szyjki macicy, jak często powinno się wykonywać badania cytologiczne i dlaczego nie należy się ich obawiać. 

Super-Pharm to połączenie trzech działów: drogerii, perfumerii i apteki w jednym miejscu. Sieć obejmuje 75 salonów w całej Polsce, a także stale rozwijający się sklep online. W drogeriach Super-Pharm można znaleźć także produkty i kosmetyki marki własnej Life.

Joanna Hamdan 7738 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }